• Kategorie
  • Szukaj
  • Biżuteria ze stali chirurgicznej | Stal chirurgiczna | SHELBI.pl

W ostatnich latach stal chirurgiczna dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zyskała na ogromnej popularności. Biżuteria ze stali chirurgicznej została doceniona przez małe butiki jak i przez znanych projektantów, którzy tworzą wyjątkowe ozdoby do podkreślenia kobiecego piękna.

Biżuteria ze stali chirurgicznej | Shelbi.pl

Shelbi to miejsce, które powstało z pasji do biżuterii, gdzie znajdziesz niezwykłą biżuterię, wykonaną z wysokiej jakości stali chirurgicznej 316l platerowanej złotem. Nasze modele zaskoczą Cię oryginalnością, klasyką wzorów, jak i najnowszymi hitami mody. Podążamy za Waszymi potrzebami dlatego jesteśmy pewni, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zapoznaj się z biżuterią ze stali chirurgicznej.

Dlaczego biżuteria ze stali chirurgicznej jest tak wyjątkowa?

Stal chirurgiczna jak sama nazwa wskazuje, wykorzystywana jest w medycynie, najczęściej do akcesoriów i instrumentów medycznych. To istotny znak, że materiał ten jest niesamowicie bezpieczny dla skóry. Znalazł również zastosowanie do igieł potrzebnych w piercingu czy tworzeniu tatuaży.

Zalety biżuterii ze stali chirurgicznej

Ewidentnym walorem stali chirurgicznej nazywanej również jubilerską jest duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne zarówno atmosferyczne jak i użytkowe np. zerwanie czy odbarwianie.  Stal chirurgiczna 316l dzięki odpowiedniej ilości poszczególnych metali nie wydziela związków niklu, a co za tym idzie nie brudzi skóry oraz nie traci koloru. Dodatkowym atutem jest fakt, że biżuteria ze stali nie ulega korozji oraz jest lekka, co daje nam niesamowity komfort użytkowania biżuterii. 

Bezpieczna biżuteria ze stali chirurgicznej

Na rynku biżuterii jest ogromny wachlarz biżuterii złotej, srebrnej czy z tworzywa sztucznego. Niestety coraz więcej społeczeństwa zmaga się z chorobami alergicznymi, które uniemożliwiają noszenie biżuterii z dowolnych materiałów bez uciążliwych konsekwencji. Dlatego nasz sklep Shelbi.pl posiada w swojej ofercie wiele motywów biżuterii ze stali chirurgicznej, która jest bezpieczna i w żaden sposób nie uczula, a co za tym idzie jest idealna dla alergików. Chcemy, aby nikt nie musiał rezygnować z biżuteryjnych dodatków w swoich stylizacjach.

Celebrytka ze stali chirurgicznej

Pisząc o stali chirurgicznej należy wspomnieć o atrakcyjnej cenie, dlatego że jest ona znacznie niższa niż wyroby z innych metali takich jak złoto czy srebro. Niewątpliwie jest to czynnik dzięki któremu w ostatnim czasie biżuteria ze stali chirurgicznej stała się tak bardzo popularna. Bogate wzornictwo dostępne w naszym sklepie Shelbi, sprawia że każda kobieta znajdzie dla siebie delikatną celebrytkę, efektowne kolczyki ze stali chirurgicznej czy piękny dodatek w postaci bransoletki ze stali chirurgicznej.

Biżuteria ze stali chirurgicznej pozłacana

Biżuteria ze stali chirurgicznej pozłacana cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Biżuteria dzięki swoim właściwościom nie zmienia swojego koloru i blasku, a dzięki temu, że jest pozłacana wygląda jak prawdziwe złoto. Możemy cieszyć się piękną biżuterią za niską cenę.

Biżuteria ze stali chirurgicznej srebrna

Biżuteria srebrna ma wielu swoich zwolenników. Nasz sklep Shelbi.pl oferuje coraz szerszy asortyment biżuterii ze stali chirurgicznej srebrnej. Oferujemy kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.