• Kategorie
  • Szukaj
  • PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

 

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie dla dziecka, a także rodziców i najbliższej rodziny. Wspaniałym pomysłem na prezent, aby uczcić ten dzień i aby dziecko pamiętało go na długo jest biżuteria jaką oferuje sklep Shelbi.pl

 

Medalik lub krzyżyk to piękna pamiątka I Komunii Św.

Niewątpliwie idealnym prezentem zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca będzie medalik lub krzyżyk, które są symbolem chrześcijaństwa i przyjęciem Pana Jezusa do serca. Sklep SHELBI.pl ma duży wybór dewocjonaliów takich jak krzyże złote, srebrne, a także piękne krzyżyki z białego złota oraz medaliki. Krzyżyki mogą być gładkie, albo z wizerunkiem Jezusa. Dla dziewczynek godne uwagi są krzyżyki zdobione cyrkoniami lub diamentami. W naszej ofercie znajdą Państwo medaliki złote, jak i srebrne, zdobione wizerunkiem Matki Boskiej lub Matki Boskiej z dzieciątkiem Jezus. Do każdego medalika lub krzyżyka można zakupić w naszym sklepie delikatny łańcuszek w różnym długościach i ciekawych splotach. Bez wątpienia zarówno krzyżyk, jak i medalik to wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, która może towarzyszyć dziecku przez długie lata.

Kolczyki – świetny prezent dla dziewczynki z okazji Pierwszej Komunii Św.

Każda dziewczynka uwielbia kolczyki, dlatego z pewnością będzie to trafiony prezent. Kolczyki złote zdobione diamentami, szmaragdami, szafirami, rubinami, a także cyrkoniami będą wspaniałym prezentem od rodziców chrzestnych lub prezentem dla wnuczki czy córki. Oferujemy wiele ciekawych wzorów i kształtów – serduszka, motylki, kwiatki, ważki oraz nutki. Kolczyki srebrne sprawdzą się jako drobny upominek albo jako dodatek do prezentu. Oferujemy kolczyki srebrne w kształcie myszki minnie, motylki, serduszka, kółka, zwierzątka i łapki psa. Kolczyki srebrne posiadamy również w wersji pozłacanej różowym lub żółtym złotem. W naszej ofercie znajdą Państwo kolczyki zapinane na zatrzask lub na zapięcie angielskie.

Łańcuszek – prezent na Komunię Św.

Złoty lub srebrny łańcuszek jest świetnym pomysłem z okazji Komunii Św. zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W naszym sklepie z biżuterią oferujemy wiele modeli splotów i długości łańcuszków. Dla chłopca świetną propozycją jest złoty łańcuszek pancerka lub figaro. Oryginalną propozycją będzie również łańcuszek z białego złota, który zachwyca swoim błyskiem i niewątpliwie będzie wspaniałą pamiątką tego cudownego dnia. Dla dziewczynek również proponujemy łańcuszki m.in. splot ankier, drobna pancerka czy rollo. Do każdego łańcuszka można zakupić wiele ciekawych zawieszek w kształcie motyla, serca, aniołka, kwiatka czy otwierane puzderko. Dostępne długości łańcuszków to 38, 40, 42, 45 i 50 cm. W zależności od tego czy chcemy, aby dziecko nosiło łańcuszek od razu czy chcemy, aby posłużył na lata i można wówczas wybrać dłuższy łańcuszek.