Szukasz prezentu na urodziny lub dzień babci? Podaruj coś ładnego i nietuzinkowego. Na stronie shelbi.pl znajdziejsz mnóstwo inspiracji przepięknej biżuterii, którą możesz podarować swojej ukochanej babci.

Nasze babcie cenią tradycje, rodzinne wartości oraz łączenie pokoleń, dlatego biżuteria jest idealnym pomysłem na prezent, tym bardziej jeśli podarujemy ją prosto z serca. Babcie są dla nas jak drugie mamy, dają nam dużo ciepła, dobra, wsparcia i przede wszystkim miłości. Prezenty od wnuków uznawane są zawsze za najpiękniejsze i bezcenne, dlatego my pomożemy Ci wybrać najlepszy upominek:

Przepięknym prezentem będzie srebrna broszka.

Babcie je uwielbiają, bo pasują do wszystkiego i są ponadczasowe. Przypną ją do kapelusza czy beretu, a także do płaszcza czy nowej bluzki. W sklepie shelbi.pl znajdiesz mnóstwo modeli broszek, począwszy od broszek przedstawiąjące owady czy ptaki tj. motyl, koliber, w kształcie kokardy, wstążki, czy też z odobnymi markazytami.
SREBRNA BROSZKA PRZEPIĘKNA DUŻA KOLOROWA WAŻKA STAVIORI

Kolejnym wspaniałym pomysłem na prezent dla Twojej ukochanej babci będą perły.

W naszej ofercie na stronie shelbi.pl znajdziesz perły naturalne hodowlane słodkowodne. Każda babcia ucieszy się na naszyjnik z pereł, bransoletkę czy kolczyki. Perły to klasyk idealnie pasujący do światecznej kreacji, doda elegancji jako dodatek stylizacji na uroczystości rodzinne takie jak urodziny, jubileusz czy ślub.
SREBRNE KOLCZYKI Z NATURALNĄ PERŁĄ HODOWLANĄ SŁODKOWODNĄ STAVIORI
BRANSOLETA Z NATUTALNYCH MORSKICH PEREŁ AKOYA I AŻUROWYM ZAPIĘCIEM STAVIORI
ZŁOTY NASZYJNIK NATURALNE PERŁY HODOWLANE SŁODKOWODNE STAVIORI

Z pewnością sprawisz radość swojej babci jeśli podarujesz jej naszyjnik czy kolczyki.

Znajdziesz u nas zarówno złote jak i srebrne modele bizuterii. W zależności czy chcesz podarować coś drobnego czy wręcz przeciwnie chcesz sprawić babci droższy prezent pomożemy Ci dobrać odpowiedni model. Babcie bardzo lubią dewocjonalia, na shelbi.pl znajdziesz wiele medalików i krzyżyków, począwszy od delikatnych gładkich jak i eleganckich zdobionych cyrkoniami i diamentami.
ZŁOTY MEDALIK Z CYRKONIAMI ŻÓŁTE ZŁOTO STAVIORI
ZŁOTE KOLCZYKI Z CYRKONIĄ ŻÓŁTE ZŁOTE STAVIORI
ZŁOTY KRZYŻYK ŻÓŁTE ZŁOTO STAVIORI