Co kupić naszej ukochanej mamie z okazji Dnia Matki? Zastanawia się każde dziecko i te młodsze i te starsze, ponieważ dzieckiem się jest całe życie, a mama to od zawsze nabliższa nam osoba. Pamietajmy o naszych mamach nie tylko 26 maja w dnu ich święta, w ciągu roku jest wiele okazji być sprawić mamie przyjemność i podarować biżuterię z naszego sklepu Shelbi.pl

Srebrna broszka - prezent na dzień Matki

Srebrna broszka z markazytami lub broszka z masą perłową z pewnością bedzie pięknym prezentem dla mamy i sprawi jej wiele radości. Broszka to wspaniały dodatek do kapelusza, płaszczu czy sukienki, dlatego będzie fajnym pomysłem nie tylko z okazji dnia matki, a także na urodziny mamy. 

Złota biżuteria - prezent dla mamy 
Złoty naszyjnik czy złota zawieszka z cyrkoniami to świetny pomysł na prezent dla mamy z okazji jej święta. Złota biżuteria sprawi ogromną radość naszej rodzicielce, a odpowiednio dobrana będzie jej służyć na wiele okazji, będzie z dumą nosić złote kolczyki, które dostała w prezencie od swojego dziecka. 

Perły dla najukochańszej mamy - prezent od dziecka


Perły to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Nosi się ją latami, pasuje na wiele okazji i z pewnością każda matka byłaby zachwycona dostając taki prezent 26 maja od syna czy córki. W naszym sklepie znajdziesz klasyczny naszyjnik z naturalnych pereł hodolwanych z dodatkiem złota lub srebra, eleganckie kolczyki z perłą czy bransoletkę z pereł, która będzie cudowną pamiątką na wiele lat wspaniałaego świeta mamy. 

Biżuteria Srebrna na Dzień Matki


Srebrna biżuteria jest ponadczasowa i elegancka, dlatego będzie świetnym prezentem dla Mamy, która jest wielbicielką srebra. Niewątpliwie zaletą bizuterii srebrnej jest fakt, że można ją zakupić w naszym sklepie shelbi.pl w różnych odłsonach. Biżuteria srebrna rodowona tj. pokryta powłoką rodu, dzieki czemu na dłużej zachwyca pięknym blaskiem i nieskazitelnym wyglądem. Świetną propozycją jest także biżuteria srebrna złocona żółtym lub różowym złotem. Biżuteria srebrna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ mnogość wzorow i modeli zapewnia, że każdy znajdzie coś pięknego na prezent dla matki. Mogą to być elegnackie srebrne kolczyki, ciekawy naszyjnik czy delikatna srebrna bransoletka. Z pewnością takim prezentem sprawisz radość swojej ukochanej mamie. 
Biżuteria z kamieniami szlachetnymi dla wyjątkowej mamy


Kamienie szlachetne charakteryzują się nasyconą barwą, różnorodonością i wyjatkowością. Dlatego kamienie szlachent zostały wykorzystywane do tworzenia niepowtarzalnej biżuterii. Biżuteria z kamieniem szlachetnym jest elegancka i nietuzinkowa, dlatego to wspaniały pomysł z okazji Dnia Matki. W naszym sklepie oferujemy mnóstwo modeli z przepięknymi kamieniami m.in. ciekawe kolczyki z szafirem czy przepięknym szmaragdem, wisiorek z topazem, diamentem, rubinem czy agatem. Sprawmy naszym matkom radosć tego dnia, wypijmy razem kawę, usiądźmy i porozmawiajmy, z pewnością mamy to docenią.